Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Levene/Skogslunds IF

Följ

Levene/Skogslunds IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Levene/Skogslunds IF
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 14:00

      Edet FK (borta) Herr A & U


      16:00
    • 14:00

      Götene IF (borta) P/F 8/9


      16:00
    • 15:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) P/F 8/9


      17:00
    • 15:30

      Råda BK Svart (borta) P11/12


      17:30
    • 16:00

      Råda BK Grön (hemma) P/F 8/9


      18:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Skövde KIK Vit (borta) F11-13


      12:00
    • 18:00

      Trollhättans BoIS (borta) Herr A & U


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 18:00

      Träning P10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:15

      Vara SK (hemma) F11-13


      20:15
  • 4Tis
    • 18:15

      Örslösa-Söne IK (hemma) F11-13


      20:15
    • 18:15

      Emtunga/Tråvad/Larv (hemma) P10/11


      20:15
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 13:00

      Trollhättan/Halvorstorp Lila (borta) F11-13


      15:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.24
    • 18:00

      Träning P10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:15

      Råda BK Vit (hemma) F11-13


      20:15
  • 11Tis
    • 18:15

      Lidköpings FK Svart (hemma) P10/11


      20:15
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 19:00

      Trollhättan Syrianska FK (hemma) Herr A & U


      21:00
  • 15Lör
    • 00:00

      IFK Emtunga Vit (borta) P/F 8/9


      11:30
    • 09:30

      Kiosken P/F 8/9


      11:00
    • 10:00

      Råda BK Gul (hemma) P/F 8/9


      11:00
    • 10:00

      Intresseanmälan döma poolspel P11/12


      12:30
    • 11:00

      Kiosken P/F 8/9


      12:00
    • 12:00

      IFK Emtunga (borta) P/F 8/9


      13:00
    • 12:00

      Kiosken P/F 8/9


      13:30
  • 16Sön
    • 09:30

      Råda BK Svart (borta) P10/11


      11:30
    • 11:00

      Örslösa-Söne IK (borta) P11/12


      13:00
    • 17:00

      Skepplanda BTK (borta) Herr A & U


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 18:15

      Lidköpings FK Svart (hemma) F11-13


      20:15
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 18:15

      Vara SK Svart (hemma) P11/12


      20:15
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 16:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (hemma) P11/12


      18:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 18:00

      Jung/Kvänum 10 IF (hemma) P10/11


      20:00
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 19:00

      Bosna FC (borta) Herr A & U


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 18:30

      Arentorp/Helås FK (borta) Herr A & U


      20:30
  • 29Lör
  • 30Sön