Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Levene/Skogslunds IF

Följ

Levene/Skogslunds IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Levene/Skogslunds IF
Välj lag

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 13:00

      Stenstorps IF (borta) F11-13


      15:00
    • 17:30

      Träning F11-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning P10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 15:00

      Jung/Kvänum 10 IF (borta) Herr A & U


      17:00
  • 5Sön
    • 16:00

      Jung/Kvänum 10 IF (borta) P10/11


      18:00
    • 16:00

      Trollhättans FK Röd (hemma) P11/12


      18:00
  • 6Mån
    v.19
    • 18:00

      Träning P10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:15

      Essungaalliansen (hemma) F11-13


      20:15
    • 18:45

      Trollhättans FK (hemma) Herr A & U


      20:45
  • 7Tis
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:15

      Källby IF (hemma) F11-13


      20:15
    • 18:45

      Hjälp med fika P11/12


      19:15
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 18:30

      Ardala GoIF (borta) P11/12


      19:45
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 08:45

      Källby IF (borta) P/F 8/9


      10:45
    • 08:45

      Sammandrag 1 P/F 8/9


      09:30
    • 10:15

      Lidköpings FK Röd (hemma) P/F 8/9


      12:15
    • 10:15

      Sammandrag 1 P/F 8/9


      11:00
    • 11:45

      Råda BK Svart (hemma) P/F 8/9


      13:45
    • 11:45

      Sammandrag 1 P/F 8/9


      12:30
    • 15:00

      Träningsmatch F11-13


      17:00
    • 15:45

      Bollkalle till A-lagsmatch P11/12


      18:00
    • 16:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (hemma) Herr A & U


      18:00
  • 12Sön
    • 16:00

      IK Gauthiod (borta) F11-13


      18:00
  • 13Mån
    v.20
    • 18:00

      Träning P10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:15

      Södra Härene IF (hemma) F11-13


      20:15
    • 19:15

      Halvorstorps IS (borta) Herr A & U


      21:15
  • 14Tis
    • 18:15

      Vedums AIS (hemma) P10/11


      20:15
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 16:00

      Lidköpings FK Röd (borta) F11-13


      18:00
    • 16:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (hemma) P11/12


      18:00
    • 17:00

      Vara SK (borta) P10/11


      19:00
  • 20Mån
    v.21
    • 18:00

      Träning P10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:30
    • 18:15

      Skara FC (hemma) F11-13


      20:15
  • 21Tis
    • 00:00

      Lidköpings FK Röd (borta) F11-13


      02:00
    • 18:15

      IK Gauthiod (hemma) P10/11


      20:15
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning F11-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 8/9


      19:00
    • 18:00

      Essungaalliansen (hemma) P11/12


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 16:00

      Trässbergs BK (hemma) Herr A & U


      18:00
    • 16:00

      Bollkallar A-lagsmatch P/F 8/9


      18:00
    • 16:00

      Intresseanmälan Bollkallar A-lags match P10/11


      18:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 19:00

      IFK Falköping FF Blå (borta) P10/11


      21:00
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 18:15

      Skoftebyns IF (hemma) F11-13


      20:15