Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Levene/Skogslunds IF

Följ

Levene/Skogslunds IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Levene/Skogslunds IF
Välj lag

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 11:00

      FC Corner Vit (borta) P11/12


      13:00
    • 13:00

      IK Gauthiod (hemma) P13/14


      15:00
    • 13:00

      Hällekis/Trolmen (hemma) Herr A & U


      15:00
  • 3Sön
    • 10:30

      Vänersborgs IF Vit (borta) P9/10


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch P/F 8/9


      12:00
    • 16:15

      Skövde Kvinnliga IK Vit (borta) F11-13


      18:15
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning F11-13


      17:45
    • 18:00

      Lundsbrunns IF (hemma) P11/12


      20:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Poolspel 5manna P9/10


      13:00
    • 10:00

      Elmer-Fåglum FK Svart (hemma) P9/10


      12:00
    • 11:00

      Saleby/Trässberg/Norra Härene (borta) P9/10


      13:00
    • 12:00

      Ardala GoIF (hemma) P9/10


      14:00
    • 13:00

      Källby IF (hemma) Herr A & U


      15:00
  • 10Sön
    • 09:15

      Träning F11-13


      12:00
    • 15:00

      Skara FC (borta) F11-13


      17:00
    • 15:30

      Råda BK Vit (borta) P13/14


      17:30
  • 11Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13/14


      19:00
    • 18:15

      Råda BK Svart (hemma) P9/10


      20:15
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 16:00

      Jung/Kvänum 10 IF (hemma) F11-13


      18:00
    • 16:00

      Örslösa-Söne IK (borta) Herr A & U


      18:00
    • 17:00

      Jung/Kvänum 10 IF (borta) P11/12


      19:00
  • 18Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13/14


      19:00
    • 18:00

      Elmer-Fåglum FK (borta) P9/10


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P9/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 8/9


      19:00
    • 17:45

      Lidköpings FK Röd (hemma) P13/14


      19:45
    • 18:00

      Träning F11-13


      19:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning F11-13


      17:45
    • 18:00

      Jung/Kvänum 10 IF (hemma) P11/12


      20:00
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 09:30

      Träning F11-13


      12:30
    • 13:00

      Kållandsö GoIF (hemma) Herr A & U


      15:00
    • 14:00

      Vinninga AIF Grön (borta) P13/14


      16:00
    • 14:00

      Lidköpings FK Vit (hemma) P9/10


      16:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Svart (borta) F11-13


      18:00
    • 16:30

      Lidköpings FK Vit (hemma) P9/10


      18:30
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 18:00

      Träningsmatch P/F 8/9


      19:00
  • 29Fre
  • 30Lör